Marysia
Agnieszka

Tu Advancado, czyli młody zespół grafików, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć robić to, co naprawdę sprawia im przyjemność. Na co dzień pracujemy w dużych korporacjach, ale nie przeszkadza nam to w rozwijaniu własnej firmy. Jesteśmy absolwentami studiów graficznych, informatycznych i dziennikarskich. Na bieżąco śledzimy trendy w świecie designu i fotografii. To nasze środowisko życia. Czujemy się w nim jak ryby w wodzie!

 

Opowiadamy za potrzeby Klientów, którzy często nie wiedzą od czego zacząć budowanie wizerunku swojej firmy. 

Dzięki zadbaniu o identyfikację wizualną Twojej firmy pomożemy Ci zbudować jej pozycję na rynku oraz wzmocnić jej konkurencyjność. Profesjonalnie wykonane materiały reklamowe: ulotki, banery, wizytówki, sesja zdjęciowa, czy audyt Twojej strony internetowej podniosą poziom Twojej działalności.

Pozwól nam zostać Twoim przewodnikiem w świecie grafiki i zaopiekować się wizualną stroną Twojego biznesu. 

Chcesz, abyśmy wzięli Cię pod nasze skrzydła? Nic prostszego – napisz do nas lub zadzwoń!

Jak wygląda współpraca z nami?

1. Wypełnienie briefu

Przed rozpoczęciem współpracy należy wypełnić brief. Jest to dokument, w którym zawarte są najważniejsze oczekiwania klienta, charakterystykę rynku, filozofia marki, sugestie projektowe i inne. Link do dokumentu znajduje się poniżej.

2. Projekt

Po przedstawieniu mood boardu i akceptacji proponowanego stylu oprawy graficznej przystępujemy do tworzyć projektu. Ten proces kreacji trwa zwykle od 7 do 14 dni w zależności od stopnia złożoności.

3. Poprawki

Po przedstawieniu projektu dokonywane są ewentualne udoskonalenia i zmiany.

4. Przekazanie projektu

Po ostatecznej akceptacji projektu przygotowujemy wersję cyfrową lub/i wersję do druku.